Акція «Подарунки від Святого Миколая»

Акція «Подарунки від Святого Миколая»

Грудневе свято вже давно закінчилося, але акція «Подарунки від Святого Миколая» ще триває. Миколай без відпочинку розвозить подарунки для дітей Косівщини та області.

Завдяки співпраці НПП «Гуцульщина» з благодійним фондом «Товариство «Приятелі дітей» і компанією «Krafft foods» подарунки змогли отримати діти-сироти, діти з малозабезпечених, неблагополучних та багатодітних сімей.

Відвідав Миколай з гостинцями майже всі інтернатські заклади та спеціалізовані школи області, де добре слово і людське піклування найбільш необхідне. Зокрема, побував він зі своїми помічниками у Залучанському і Снятинському будинках-інтернатах, Снятинській, Коломийській, Надвірнянській ЗОШ-інтернатах, Гвіздецькій, Печеніженській і Солотвинській спеціалізованих ЗОШ-інтернатах, а також у Смоднянській і Яблунівській школах-інтернатах, садках та школах-садках Косівського району. В ході цієї акції було роздано близько 6000 подарунків.

На цьому добрі справи Миколая не закінчуються, адже попереду Свято літнього Миколая і до нього вже йде активна підготовка.

Share