Грудневе свято вже давно закінчилося, але акція «Подарунки від Святого Миколая» ще триває. Миколай без відпочинку розвозить подарунки для дітей Косівщини та області.

Завдяки співпраці НПП «Гуцульщина» з благодійним фондом «Товариство «Приятелі дітей» і компанією «Krafft foods» подарунки змогли отримати діти-сироти, діти з малозабезпечених, неблагополучних та багатодітних сімей.

Відвідав Миколай з гостинцями майже всі інтернатські заклади та спеціалізовані школи області, де добре слово і людське піклування найбільш необхідне. Зокрема, побував він зі своїми помічниками у Залучанському і Снятинському будинках-інтернатах, Снятинській, Коломийській, Надвірнянській ЗОШ-інтернатах, Гвіздецькій, Печеніженській і Солотвинській спеціалізованих ЗОШ-інтернатах, а також у Смоднянській і Яблунівській школах-інтернатах, садках та школах-садках Косівського району. В ході цієї акції було роздано близько 6000 подарунків.

На цьому добрі справи Миколая не закінчуються, адже попереду Свято літнього Миколая і до нього вже йде активна підготовка.

Share