Відгуки

Просимо залишати відгуки про маєток Миколая на цій сторінці.

Share

15 Коментар

 1. Кета

  Про нашу поездку в усадьбу Святого Николая можно посмотреть здесь:
  http://www.alivelife.net/index.php?option=com_content&view=article&id=289:2011-08-03-06-40-41&catid=48:aktiv&Itemid=73

 2. Наталія (Kalina)

  Від щирого серця хочу подікувати помічникам св. Миколая за турботу та увагу до наших діточок. Подальшої наснаги та міцного здоров’я ВАМ!
  http://kalina-kalinovivishivanki.blogspot.com/2011/12/blog-post_04.html

 3. Ваші малята вже пишуть листа до св. Миколая? Мої вже так ).

  Кожен рік всі дітки України в цей час почтинають бути дуже слухняними, весь час перепитуючи батьків “А св. Миколай вже скоро прийде? А він вже забрав мого листа? А я чемний хлопчик (дівчинка)?”

  Я думаю що це саме найкраще свято не тільки наших діточок, а й нас – дорослих. Хоч ми і були виховані (як усі радянські діти))) на Дідові Морозові, але все одно чекаємо хоч малесенького дива, яким обдарує св. Миколай кожного, хто його попросить. Для родини ми просимо мир та злагоду, для своїх рідних цілий міх здоров”я, для нашої неньки-України – процвітання та стабільності, та і себе не обминемо. Хоча що нам ще потрібно, якщо всі попередні мрії здійсняться.

  Два роки тому в одному з постів я вже писала про лист своєї донечки до св. Миколая, а саме головне не дописала. А головне це те, що до нас прийшла відповідь через деякий час. Ось вона, з справжнім підписом і печаткою! Ви може собі уявити, наскільки це було для нас справжнім святом і дивом!

  Від щирого серця хочу подякувати помічникам св. Миколая за турботу та увагу до наших діточок. Подальшої наснаги та міцного здоров’я ВАМ!

 4. Богдана.

  Добрий день святий Миколаю.Мене звати Богдана.Мені 9 років.Я із Верховинського району.Мій старший брат мене запевняв,що Миколая не існує,але я вірила,що він є.Святий Миколаю я дуже Вам вдячна,що Ви допомогаєте дітям.Я хочу Вам побажати – міцного здоров’я,великого щастя,від Бога благословення,і всього найкращого.Я маю прохання до Вас принесіть мені будь-ласка:пачку наклейок з “Winх”,”барбі”,замальовки теж з ними,барбі,що змінює одяг і ведмід,що світиться.Я дуже прошу,щоб наша мама стала здоровою будь-ласка.Дуже дякую.

 5. Іваночка

  Вітаю! Мене звуть Іванна Киюк. Я живу в с. Завалля, Снятинського р-н. В мене є молодший братик Стасік, йому 2 роки.Ми дуже чекаємо Вас! І хочемо дуже сильно що б ви принесли Іванці:Лижі, а Стасіку велику машину. Також бажаємо вам щастя, добра і всього найкращого! Наперед спасибі!!!!!!!!

 6. Оксана

  Це дивовижно казкове місце! Я бажаю всім малятам хоча б раз у житті приїхати сюди і на власні очі побачити казку, що живе саме тут!Садиба дуже гарна, все зроблено з такою любов,ю! Коли б ви не приїхали, співробітники (помічники) садиби завжди проведуть вас по кімнатам цього будинку, розкажуть багато цікавого про життя Святого Миколая! І хоча це міні-музей, але дітлахам можна все: посидіти за столом Святого Миколая, полежати на його ліжечку, подивитися у його чарівне віконечко, торкнутися подушок, на яких відпочиває казковий дідусь…А ще можна щось зробити в подарунок Святому Миколаю, принести лист до нього на пошту Святого Миколая, погратися іграшками, загадати бажання біля ялиночки…А ще можна побігати на подвір,ї – скільки там будиночків з різних дитячих казок, а ще є стільці, де можна самому собі побажати різних чеснот, а якщо вам пощастить посидіти біля ватри!Ви вірите в казки? В цьому місці неможливо не вірити в них!!!!!

 7. Лизунов Сергей

  Здравствуйте, Уважаемые руководители Усадьбы Святого Николая и жители села Пистынь. К Вам обращается житель г. Самары (Россия) Лизунов Сергей Васильевич. Мой дядя Лизунов Иван Гаврилович погиб во время второй мировой войны и захоронен в Вашем селе. В поисках каких-либо сведений о нем я нашел Ваш сайт. Мне больше не к кому обратиться, чтобы получить интересующие меня сведения. Я знаю, что в с. Пистынь есть памятник погибшим во время войны. Не могли ли бы Вы выслать мне по электронной почте несколько фотографий этого памятника. Желательно панорамные виды и крупные планы как основного монумента, так и фрагмента мемориальной доски, где возможно имеется фамилия моего дяди. Все издержки по подразумеваемым расходам я готов компенсировать. В перспективе у меня имеются намерения посетить Ваше село. С удовольствием познакомлюсь с основными достопримечательностями, в т.ч. и с Усадьбой Святого Николая, тем более, что нас роднит общая христианская Вера. Не сочтите за большой труд мою просьбу. Заранее спасибо. С уважением, Лизунов Сергей. Самара.

 8. Туристична агенція "Теві-тур"

  Туристична агенція “Теві-тур”. 24.12.2013
  Від щирого серця хочемо подякувати Св.Миколаю та помічникам Св. Миколая за турботу та увагу до наших діточок. Дякуємо за плідну співпрацю протягом 2008-2013 років. З кожним роком садиба стає казковішою, з’являються цікавинки для наших маленьких туристів. Подальшої наснаги та міцного здоров’я ВАМ!

  З повагою Терлецькі Богдан та Вікторія!

 9. Мене звати Ліка.

  Я кожний раз упевняюся що Св. Миколай це свято для усіх дітей.

 10. Таня

  Любий Миколаю я б хотіла евер афтер хай куклу

 11. Марія

  Доброго дня. Св. Миколаю, знаю ,що ти дуже занятий,але прошу тебе цього року приділити трохи більше часу своїй бороді та вусам,щоб вони виглядали більш природними. Бо то трохи смішно. Та біла та блискуча борода дуже подібна до бороди “дедушкі мороза”.Дякую за подарунки ,що приносиш кожного року ,та цьогоріч прийди до мене.

 12. 2А, 16школа, Івано-Франківськ

  Щира подяка за казку св.Миколаю та його помічникам!сподобалось все – і будиночок, і ліжко з чарівною периною і подушками, і чарівне зеркало, в якому на щастя ніхто різочок не побачив, і св.Миколай, який вислухав всі віршики і пісеньки та ще й подарував кожній дитині чудовий подаруночок, і майстер-клас! Окрема подяка фірману, власнику білого коника за цікаві оповідки))) все супер!

 13. Тетяна

  Діти після поїздки розказували, що там багато “МЕРТВИХ ЗВІРІВ “!!! Якщо нема можливості зробити міні-зоопарк, то може можна ці трупи замінити іграшковими. А то слухати, що там була мертва лисиця, мертвий кабан…

 14. Валерія

  Святий Миколай яб хотіла айфона 7ес і селфі палку

 15. Тетяна Лепьохіна

  Добрий ранок Святий Миколаю . Мені 12 років . Цей рік я була слухняною . Допомагала рідним та близьким . Я дуже хочу собі новенький телефон Meizu m5 not будьласочка . Я вірю що ви мене порадуєте.😘

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2010—2024 НПП «Гуцульщина» & Розробка сайту — «КосівАрт»