1. Дорогі мої дітки! Я перш за все звертаюся до Вас, бо Ви мене дуже любите, поважаєте і завжди з великим нетерпінням чекаєте! Дорогі батьки, ваших милих і любимих діточок. Я пам’ятаю і про Вас, як і Ви пам’ятаєте про мене ще з тих часів, коли Ви були маленькими дівчатками і хлопчиками. Ви завжди хотіли, щоб я завітав до Вас хоча б раз у рік у свій день іменин 19 грудня. Я ніколи не залишав Вас і себе такої радості.

Але ж я не Дід Мороз, який приходить тільки з морозами раз у рік, а справжній святий чоловік. Я захищаю людей, випрошую у нашого святого Бога кращої долі для всіх Вас весь рік. Щоб я мав ще більшу можливість це творити, я вирішив звести собі садибу на землі. Об’їхав для цього весь світ, позаглядав в усі най-чарівніші його куточки. Найбільше мені сподобався гуцульський край і його щирі люди. То ж і вибрав собі для осідку околиці Косова.

Звертайтеся до мене протягом усього року, дорогі мої милі малята, коли згадаєте про мене.

2. Свято Миколая завжди є незвичайним днем, бо у кожній домівці, де мешкає слухняна й вихована дитина, відбуваються дива та здійснюються заповітні мрій.

Доброта і щирість, чесність і старанність кожного хлопчика і дівчинки добре відомі Чудотворцю, тому він завжди приходить до них з дарунками. Любити та допомагати ближньому, творити добро — це справжнє щастя для людини, за яке Бог щедро нагороджує.

Святий Миколай радий, що діти поважають батьків, люблять людей і Батьківщину, вміють дружити, тому можна завжди розраховувати на його підтримку й допомогу.

Приємно бачити дітей усміхненим, адже щасливі діти роблять світ кращим і світлішим, а життя — справедливішим.

Святий Миколай не дарує подарунки бешкетникам і непослухам, тим дітям, які не виправдали його надій. Сподіваюся, що жодна дитина ніколи не опиниться серед них і щороку одержуватиме від Миколая цікаві книжки, солодощі тощо.

Благословляю всіх дітей на добро і вірю, що зростатимуть вони здоровими й життєрадісними, матимуть чуйне серце і світлий розум.

Share