Великий Угоднику і Святителю Божий, Миколаю, Пастирю й Учителю всіх, хто з щирим молінням вдається до Твоєї допомоги. Ти помагав тим, які до Тебе вдавалися, поможи і мені в усіх труднощах і потребах життя мого.

Коли прийде хвиля, де сила моя заслаба, труднощі, що стають на дорозі життя мого, завеликі для мене. Ти, Угоднику Божий, подай мені помічну Твою руку і стань мені на охорону, як ставав завжди тим, що в труднощах і небезпеках пам’ятали про Тебе. Поблагослови мене Святительською Твоєю рукою, настав на стежку добру, запали в мені віру непохитну і моли Христа Бога спастися душі моїй. Амінь.

Святий отче Миколає, вірний Заступниче тих, що і до Тебе вдаються і в Тебе просять помочі. Молю Тебе, заопікуйся мною та захорони мене від дочасних нещасть, а ще більше від душевних нещасть, себто від гріхів.

Святий отче Миколає! Як Ти вмилосердився над трьома   ув’язненими воєводами й вибавив їх від кари смерти, так умилосердися і наді мною, що погибаю в гріхах собі на вічну погибель.

Святий отче Миколає, встався за мною до милосердного Бога й випроси мені ласки, щоб я в здоров’ї, невинності душі, а головне, без гріха перейшов (ла) цю долину сліз, а в вічності разом з   Тобою славив (ла) у Тройці одного Бога в безконечні   віки.

Амінь.

Всеблагий Отче, Миколаю, предивний Ти наш Чудотворче, усяку болість і недугу нам лікував Ти молитвами.
Своїм заступництвом від смерті Ти визволяв нас не один раз.
Опікою своєю пильно Ти відганяв біду прийдешню.
І щиро ми Тебе благаєм, о, потішителю наш, скорий,
О тих, що зараз в горі й нуждах в житті оцьому потерпають.
Іди до нас і стань на захист усіх людей, що потребують Твоєї допомоги, усіх отих, що потерпають від голоду, води, хвороби,
вогню чи пошесті, чи смерті, що нагло раптом підступає.
Охорони усе ужиття їм і особливо ту хвилину, коли з дочасного у вічне, життя ми будем переходить.
І захисти нас, любий Отче, великий і предивний Творче!
Щито молитви пресвятої перед великим правим гнівом Христа і Бога, захисти. Допоможи, о Миколаю, щоб ми сподобились навіки разом з Тобою прославляти і величати милосердя у Божій істині.
Амінь.

Великий Угоднику і Святителю Божий, Миколаю, пастирю й Учителю всіх, хто з щирим молінням вдається до Твоєї дороги. Ти помагав тим, які до Тебе вдалися, поможи і мені в усіх труднощах і потребах життя мого.

Share