22 травня 2011 року в Маєтку Святого Миколая (НПП “Гуцульщина”, с. Пістинь) вперше було проведено свято“День Весняного Миколая”. З самого ранку біля Маєтку Святого Миколая голосно лунали веснянки, гаївки, а працівники Парку в українських народних вишиванках гостинно зустрічали гостей, які прибували до нас не лише з Косівщини, а й сусідніх областей.

Розпочалося свято виступом заступника директора з наукової роботи Стефурака Ю. П., який привітав усіх присутніх із святом, подякував всім організаторам і благодійникам. А далі розпочався святковий концерт, в якому взяли участь вихованці Косівського і Яблунівського ЦДТ, учні Пістинської, Рожнівської, Брустурівської загальноосвітніх шкіл. Всі учасники концерту на сцені отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.

Протягом усього дня в Маєтку проводились екскурсії для всіх бажаючих. Також працювали казкові станції, на яких дітвора в обмін на віршики, пісеньки, казочки мали змогу отримати солодкі подарунки.

Після завершення концертної програми розпочалися різноманітні конкурси, змагання,за перемогу в яких учасники також отримували подарунки, які були надані компанією “Kraftfoods”, із якою тісно співпрацює НПП “Гуцульщина”.

Свято вже підходило до завершення. Хоча учасники та гості вже були втомлені та це була приємна втома, адже вже за пів року (19 грудня) в Маєтку відбудеться театралізоване дійство, на яке гостинно запрошував Святий Миколай. Тому до скорих зустрічей!

Лаврук Катерина,
фахівець І категорії відділу рекреації та екологічної освіти

Share