19-21 квітня Національний природний парк «Гуцульщина» взяв участь у «Міжнародному екологічному форумі «Довкілля для України», який проходив в Міжнародному виставковому центрі в м. Києві.

На Міжнародній виставці «Довкілля 2011» НПП «Гуцульщина» презентував діяльність Парку як природо-охоронної установи та діяльність Туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая». Зокрема, на виставці було представлено мультимедійну презентацію про діяльність Туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая», виставкові стенди, фотоекспозицію.

На «Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України» завітав сам Святий Миколай, який не тільки приїхав погостювати до столиці, але і привіз подарунки, які щедро роздавав всім учасникам Міжнародного форуму.

Відмінну роботу НПП «Гуцульщина» та Туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая» відмітив і Міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський нагородивши Парк дипломом І-го ступеня в номінації «За національний колорит в оформленні виставкового стенду».

Share