МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАПОВІДНОЇ СПРАВИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК “ГУЦУЛЬЩИНА”

Н А К А З

“17”грудня 2003р.               № 95
м. Косів

Про створення «Туристичного комплексу
«Маєток Святого Миколая»

З метою реалізації Проекту «Маєток Святого Миколая» розробленого спеціалістами НПП «Гуцульщина», в основі якого закладено ідеї виховання юного покоління на ідеалах добра і справедливості, надання адресної соціальної допомоги дітям, збереження і відродження культурного спадку і природного потенціалу Гуцульщини, з метою створення загальнонаціонального, нового консолідуючого туристичного продукту, на виконання рішень науково-технічної ради парку від 18.12.2004 року та 13.12.2005 року

НАКАЗУЮ:

  1. Створити в структурі НПП «Гуцульщина» виробничий підрозділ «Туристичний комплекс «Маєток Святого Миколая».
  2. Затвердити Положення «Про туристичний комплекс «Маєток Святого Миколая» (додаток 1).
  3. Затвердити склад Ради Маєтку Святого Миколая (додаток 2).
  4. Для потреб діяльності «Туристичний комплекс «Маєток Святого Миколая» виділити господарське приміщення на території розсаднику Старокутського ПНДВ, перший поверх Косівського ПНДВ та новозбудований рекреаційний будинок на території Шешорського ПНДВ.
  5. До затвердження штатних працівників виробничого підрозділу тимчасово доручити виконання робіт пов’язаних з діяльністю цього підрозділу працівникам відділу рекреації та екологічної освіти парку з встановленням їм 50% надбавки до заробітної плати.
  6. Працівникам апарату управління, відділів та відділень НПП «Гуцульщина» всебічно сприяти в роботі новоствореного структурного підрозділу.
  7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Директор В. Пророчук

Share