Написати Миколаю

Написати Миколаю

На території Національного природного парку “Гуцульщина” з 2003 року реалізується проект “Туристично-мистецький комплекс “Маєток Святого Миколая”. З цього ж року працює Пошта Чудотворця. Щороку на її адресу надходять тисячі листів від дітей з усіх куточків України, а також й інших країн.

Спілкуючись зі своїм улюбленцем малеча, а то і дорослі, розповідають про себе, свою сім’ю, поведінку, добрі справи. Хтось пише, що намагався бути слухняним, допомагав батькам та дорослим, а хтось зізнається, що інколи пустував. Проте навіть пустуни мріють отримати від Святого Миколая подаруночок, а не різочки та обіцяють виправитися.

На кожен лист Миколай, разом із своїми помічниками, обов’язково відповідає, не залишає поза увагою жоден із них.

Напередодні величного свята 19 грудня, Дня Святого Миколая, зазвичай дітки просять у Миколая подарунки і бажання їх різняться. Одні хочуть щось із техніки — комп’ютери, ноутбуки, телефони; інші дітки просять канцелярські товари – альбоми, олівці, ручки, розмальовки, а найменші — різноманітні іграшки.

Дуже приємним є те, що діти з року в рік звертаються до Святого Миколая, вони надсилають свої  листи, в яких розповідають про успіхи та проблеми. Зазвичай Миколай роздає подарунки, але буває і навпаки, що і йому дітвора надсилає різноманітні малюночки, фотографії, листівки, виготовлені власноручно. А ті дітки, які вже побували, пишуть, що хочуть ще у гості до нього.

Звертаючись до Миколая, дітки вірять і сподіваються на допомогу. В результаті листування зроблено безліч добрих справ. Дуже багато маленьких  хлопчиків і дівчаток змогли отримати від Миколая необхідні їм подарунки. В цьому велика подяка всім, хто небайдужий до дитячих проблем, їх маленьких бажань та мрій.

Бути помічником Миколая може кожен, хто має добре серце і бажання робити добро.

Відправте листа та отримайте відповідь Святого Миколая!

Share

1 708 коментарів до “Написати МиколаюДодайте ваш

 1. Добрий день Святий Миколай ! Я АНДРІЙ ДРАГАН мені 9 років я вчуся у гімназії Києвська Русь ! Я вів себе в цьому році добре я дуже хочу шоб у сестри парня вилікувалася голова він розбив її коли гуляв на станції Лабітський коли гуляв з моєю сестрою! ДЯКУЮ !

 2. Я не сказав що я живу у Києві я живу на вулиці Бориса Гмирі 6 ПАРНЯ МОЄЇ СЕСТРИ ЗВУТЬ ВЛАД ВІН ЖИВЕ НА МАЯКОВСЬКОГО 53 ЩЕРАЗ ДЯКУЮ!!!

 3. Доброго дня!
  Мене звуть Назарієм. Мені лише 12 років. Я успішно навчаюся в Технічному ліцеї НТУУ «КПІ». Маю грамоти. Додатково я вивчаю англійську мову з репетитором. Навчатися і легко, і водночас складно. Люблю математику, англійську мову, хімію, інформатику та інші предмети. У мене найкраща вчителька, яка викладає українську мову.
  У вільний від навчання час допомагаю мамі, сестричці, бабусі та тітці. Виконую посильну для себе роботу: прибираю в кімнаті, поливаю квіти та дуже багато читаю. Люблю малювати. Вважаю, що моє основне завдання зараз це гарно вчитися.
  Скоро 19 грудня і я дуже хочу отримати від святого Миколая подарунок під подушку.
  Моє бажання одне: миру на землі….
  моя адреса: zzlada@mail.ru
  З повагою Назарій.

 4. миколай 19 го грудня сьогодні мені проснилося я стала ранок побачила а шо таке о це святий миколай положив коло крісло мандарини колготи зубной пасти лакалут а влади шо подарив святий миколай колготи фарби шітки стакани різичку

 5. Дорогий Святий Миколай! Мене звати Марія. Мені 13 років. Я навчаюся в технічному ліцеї у місті Вінниця. Часто мені здається, що я вже занадто доросла, щоб вірити у Діда Мороза чи у Святого Миколая але все ж таки вірю і люблю їх. Зовсім скоро буде Новий 2017 рік і я хочу, аби Ти подарував моїй родині здоров’я, миру, злагоди і щастя. Мені не потрібні уречевлені подарунки, адже розумію, що є дітки, які заслуговують на них більше ніж я. Цього року моя поведінка була не найкращою, частенько я була не права, але зараз вибачаюсь у Тебе і прошу вибачення в усіх, кого можливо образила чи зробила не приємно. На останок хочу привітати Тебе і твоїх помічників з наступаючим Новим роком і побажати усім вам миру. Також було б здорово отримати від Тебе листівку, яка зробила б мене найщасливішою в усьому світі! Дякую за те, що ти є і охороняєш мене і мою родину.

 6. Дорогий Миколаю
  мене звуть Надiя я пышу iз Одеськоi обл. менi 10 рокiв.
  Хочу братика або сестричку.Я обiцяю що буду слухняною .
  Пишу зараз бо це моя мета.

 7. Святий Миколай мені будь ласка міні фігурок чоловічків з ніндзяго це-кая,джея,лойда,коула,зейна,нія,але нія водний ніндзя, і ще щоб ніндзя були з волосям,і ще щоб ніндзя були із сезону там де моро,сенсея ву,сенсея гармадона, місако,моро,чена, клауза, ронана, усю команду надатхана, піксель,усіх майстрів стехій,козула, криптора,але у ніндзя щоб зброя була така, срібні мечі, технолеза,золоту зброю і мечі якими ніндзя билися з камями воїнами.

 8. Любий Миколай я тебе люблю і хочу бейбі Борис одежу для бейбі борм і каляску для бейбі борм якщо ти мені подаруєш то я буду дуже рада.??✋

 9. Святий Миколаю пише тобі Даша. Допоможи моїй сестрі вона дуже сильно хоче айфон 7 подари їй його будь ласка

 10. Дорогий Миколаю!
  Виконай моє бажання.Мене не пускають в клуб,але я дуже хочу ходити.Мені 14 років.Зробіть так щоб мене пускали в клуб.

 11. Святий Миколаю я дуже хочу,щоб ти мені подарував ролики і новий горний велосипед,іще моя мама дуже хоче,щоб ти нам подарував новий красивий будинок,якщо ти мені це все подаруєш то я за тебе буду молитися цілий рік

  ЖДУ МОЇ ПОДАРУНКИ

 12. Це пише Карына. Дорогий Миколяю я була слухняною милосердною щирою то будь ласка принеси мены на Миколая спортивний велосипед ще принеси лизуна ще шось принеси

  Ще

 13. Привыт Миколаю принеси мены велосипед ти знаэш омунапевно який я хочу тоун та лизуна ще принеси мены на пульты машинку ще принеси бутут горку канфет багато я чекаю выдповыды

 14. Привыт мене звати Карина я мешкаю в селы кунывка я хочу шоб ви приныс мены велосипед спортивнийтаще лизуна. Грощы 300

 15. добрий вечер Миколаю!! Мене звати Настя мени 9 рокив. Я хочу щоб ви мени подарували 19 Грудня накладни ресници помаду ручки 5 шт резинки резинки для сплитання и крейду.

 16. Добрий день Миколаю!Ядуже тебе любою,миз моїми браттиками Владіком і Михайликом мріємо до тебе завітати!Янавчаюся в Товстенській школі 1-3ступенілв смт Товсте.Мою класну керівничку звати Галина Антонівна.
  Я надіюся що ми разом із класом поїдемо до тебе в гості. Але перед тим ми поїдемо з нашим дідусем і родиною.Попрошутебе молитися не лише за моє здоров’я а всіх людей!
  Дуже тобі дякую за все!
  Допобаченя!

 17. Дорогий Святий Миколай!
  Мене звати Анастасія. Мені 12 років. Я дуже люблю декорувати різні речі, але найбільша моя мрія телефо. Якщо можна iPhone 7 Plus або Samsung Galaxy J7. Буду вдячна.

 18. добрий день мене звати Христина я прошу вас щоб ви помолилися за мою сім’ю і ще одне прошу щоб ви подарували телефон сенсорний

 19. Добрий день, Святий Миколай! Я, Ілюша та мій братик Іван, дуже любимо зустрічати твоє свято, кожного року!
  В цей день, до речі, народився наш дідусь Микола, ми за нього молимося, і тебе просимо , щоб Ти до нього прийшов, та приніс солодкого. А також завітав і до нас, бо ми старалися бути чемними цього року! Запрошуємо тебе до нас у гості, на чайок!
  Успіхів Тобі в Твоїй цікавій та милосердній роботі!
  Ілля (6 роки та Іван 4 роки)…
  Р.S. Листа нам допомагала друкувати наша мама.)))))

 20. Привіт Миколаю я з братиками цілий рік була слухняна !
  Хочемо за це тебе попросити цукерок , кофту з пайетками,носочки дитячі ,дитячий комп’ютер , папугу, і щоби бабуся не була старенька!

 21. Доброго дня, Святий Миколаю!♡♡♡
  Мене звати Настя, я вже майже доросла. Весь рік я старалася бути чемною і гарно вчитися. В моєму щоденнику лише гарні оцінки, кожного року беру участь у різних конкурсах. Прошу тебе, помолися за моїх рідних, зокрема, за тата, який невдовзі має їхаии на заробітки, а також за цьоцю і вуйця. Ще прошу здоров’я для бабусі Марії і бабусі Мані. А для мене, як подарунок, трішки гарної погоди, щоб мамі було легше ходити на роботу і тріішки мандаринок. Моя адреса: Тернопільська обл. Шумський район село Тетильківці вулиця Зелена Кобець Анастасія Вячеславівна

 22. Дорогий Миколаю принеси мені будь ласка: Один прозорий чохол,всі кольори харчових барвників,шкільні канцтовари,цукерки асорті,фрукти,шоколадки.Моя адреса м.Львів львівська область с.Зимна Вода вул.Берегова 6. Валя

 23. Дорогий Миколай принеси мені будь ласка: цукерки,мандаринки, лак для нігтів(голубий, зелений).
  Браслет чорний, кошильок ( червоний ), брілок зайчик.
  Вул.Хуторівка 34_ 94 м. Львів, сихівський район.
  Чекаю ЛІЛЯ.

 24. Привіт Святий Миколай!
  Мене звуть Андрій. Живу я в місті Запоріжжя. Мені п’ять років, тому добре писати я ще не вмію і мені допомагає мама.
  Я дуже люблю ходити до дитячого садочка, де в мене є багато друзів. Також в цьому році я став ходити на підготовчі курси до школи. Там мені теж дуже подобається.
  В цьому році я залишився без свого дідуся, він тяжко хворів і тепер його немає з нами( Я його дуже любив і тепер сумую за ним. Прошу тебе, помолись за нього, щоб йому там було добре.
  Також прошу тебе помолитися за мою родину. Я дуже хочу, щоб ні я, ні хтось з моїх рідних ніколи не хворів. Також прошу тебе помолитися за усіх хворих діток та дорослих, щоб вони швидше одужували.
  Андрій,
  м. Запоріжжя

 25. Святий Миколай я в теье дуже вірю а моя рідня не дуже допоможи мені будь-ласка мої батьки розвилися допоможи мені їх повернути до друг друга, а ще я хочу щоб ти мені привіз планшет з якого можно дзвонити я маму та папу просю вже 5 рокі купитюи,але вони кажуть він мені не потрібен мені 14 років я думою ти знаєш де я живу напиши мені

 26. Привіт виконай моє бажання мені 10 років я з Полтавської обл. це далеко від тебе але я прошу тебе подаруй мені 3 набори різнокольорової полімерної глини та ляльку з великим набором платтів та взуття ,та подаруй мені багато солодощів я буду безмежно рада цим дарам , але якщо будеш присилати подарунки то присилай через нову пошту в Місто Зіньків я там живу але нема можливості приїхати до тебе я чекаю!!!

 27. доброго дня!!!Святий Миколаю я в цьому році була слухняною дівчинкою я хочу щоб моя мама не кричала на мене подаруй мени будь ласка 2 сині ручки помаду духи коробочку дляолівців накладні рісніци туш та оливець для бров и кошеня

  з повагою настя 9 років

 28. Привіт Святий Миколаю
  мене звати Вероніка мені 13 років
  будь-ласка помолися за мою бабусб щоб вона ще багато років прожила мою бабусю звати Галина,дуже дякую тобі.

 29. Шановний Святий Миколаю!
  Коли мибули з сестрою маленькі, ми отримували подарунок від тебе. Яке це було диво – вранці під подушкою знаходити солодощі у шкарпетці. Тепер ми з нею вже дорослі, та наші дітки знають про тебе і намагаються бути чесними. Племінниця займається гімнастикою, бере участь у змаганнях і добре навчається у школі.
  Моя донечка теж цього року пішла до школи. А синочку скоро виповниться рік – дуже тобі дякую за нього, двкую, що Ви з Богом почули мої молитви і тепер у мене двоє діток. Нічого матеріального не буду в тебе просити, дякую за те що в нас нарешті є свій дах над головою. Прошу тільки здоров’я своїм рідним, а ще, якщо можеш – надішли листа племінниціта моїй донечці.
  Племінниця: Борзова Сабіна, м. Лозова, вул. Південна, 10, кв. 24, індекс, 64602
  Донечка: Павлова Поліна, м. Лозова, вул. Миру, 171, 64605
  Дякую.

 30. Доброго дня Святий Миколаю!!
  Мене звати Оля мені 9 років я хочу щоб ви помилилися за мою сім’ю і родину щоб всі були здорові і щасливія дуже люблю допомагати матуся бабусі тотові і дідусеві я слухаю сврїх рідних.
  Дякую за відповідь.

 31. Дорогий Святий Миколаю!!
  Мене звати Оля мені 9 років помоліться за мою сім’ю і родину щоб мій брат мене небив будь ласка.
  Дякую за відповідь!!

 32. Дорогий миколай я хочу попросити в тебе 2 бажання щоби родина була в зборі і щаслива і каляску для бебі борна я б хотіла тебе побачити якщо можна ще одежу для бебі борна здійсни моє бажаня дякую!

 33. Святий Миколай, вислухай моє бажання, я хочу собі великого плюшового ведмедя.Я послухав маму.. попилососив всю квартиру.

 34. Здравствуй Святой Николай!Меня зовут Женя,мне 6 лет. В этом году я пошел в первый клас и учусь хорошо,меня хвалят,а еще я ввел себя весь год хорошо и прошу тебя осущиствить мою мечту,я очень хочу покататься на лошадях.

 35. добрий день святий Миколай мене звати оля мені 9 років ти був для мене як мій рідний тато прошу помолися за мою маму і бабусю я тебе так люблю і бога на цей рік я прийшла в 3 клас

 36. Дорогий Миколай
  Мене звати Іванна
  мені 12 років .
  Я хочу навушники , цукерки , фрукти , і хочу щоб ти помолився за мою сім’ю . Дуже хочу щоб ти до мене приїхав у гості .Буду чекати.

  провулок Вишневий 6
  с. Глибоке
  Юманова Іванна
  Бориспільський р-н
  Київська обл.

 37. дорогий Святий Миколай в мого тата був тато миколай і дід теж мене звати ліза я хочу ляльку бебі борн з одягом і каляскою принеси будь ласка тільки каляску три в одному якщо можна звісно я більше нічого просити небуду мама в тебе невіриті а я тебе жду будь ласка хлопчика з соскою і з смесяими і памперсами буділаска я ще ніколи неотримувала тещо хотіла допобачення Святий Миколая гарних свят

 38. Святи й Миколай! Будь ласка, допоможи моєму татові схудну-
  ти і, якщо зможеш, подарував будь ласка моїй сестрі Сера-
  фимі і мені дві іграшкою рації і дві пари окулярів нічно-
  го бачення.
  Платон, м. Львів вул. Т.
  Масарика під’їзд 16 квартира 57

 39. святий миколаю прочитай мій коментар я просто незнайшла де написати лист і прениси ту каляску 3в1 і ляліку бебі борн я тебе дуже прошу

 40. Здравствуй дорогой Святой Микалай!
  Мне 8 лет. Я живу в Беларуси. В нашей стране дети про тебя мало знают. Про тебя мне рассказал папа. Я не буду у тебя просить подарков, а попрошу написать мне письмо. Я его хочу показать своим друзьям и рассказать про тебя.
  Я буду ждать от тебя письмо! Это будет очень важный подарок для меня.

  Мой адрес
  Беларусь
  211440
  Витебская обл.
  г.Новополоцк
  ул.Молодёжная 153-193
  Станкевич Алине

 41. Дорогий Миколаю!
  Довас звертається Мирослава Кус
  Я хочу щоб ви завітали до мене з подарунком з планшетом будь лаская вас благаю щоб ви помолилися за мою сім’ю щоб моя сім. була здорова обовязково ви завітали у мій дім Дніпро це область район Сенельніковський село Нове

 42. Добрий день Миколаю до вас звертається Мирослава Кус Мені 9 років я проживаю у Дніпрі у Сенельниківському районі в селі новому вулиця Лесі Українки будинок 5 Хочу привітати вас зі святом Святого Миколая, Нового року ,та Різдвом Христовим Бажаю вам здоров’я , натхнення щоб кожний рік радували подарунками і мене також Боя чекаю і недочекаюся коли мені Миколай подарує
  Подарунок Бувайте здорові і мирного неба над головою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.