Написати Миколаю

На території Національного природного парку “Гуцульщина” з 2003 року реалізується проект “Туристично-мистецький комплекс “Маєток Святого Миколая”. З цього ж року працює Пошта Чудотворця. Щороку на її адресу надходять тисячі листів від дітей з усіх куточків України, а також й інших країн.

Спілкуючись зі своїм улюбленцем малеча, а то і дорослі, розповідають про себе, свою сім’ю, поведінку, добрі справи. Хтось пише, що намагався бути слухняним, допомагав батькам та дорослим, а хтось зізнається, що інколи пустував. Проте навіть пустуни мріють отримати від Святого Миколая подаруночок, а не різочки та обіцяють виправитися.

На кожен лист Миколай, разом із своїми помічниками, обов’язково відповідає, не залишає поза увагою жоден із них.

Напередодні величного свята 19 грудня, Дня Святого Миколая, зазвичай дітки просять у Миколая подарунки і бажання їх різняться. Одні хочуть щось із техніки — комп’ютери, ноутбуки, телефони; інші дітки просять канцелярські товари – альбоми, олівці, ручки, розмальовки, а найменші — різноманітні іграшки.

Дуже приємним є те, що діти з року в рік звертаються до Святого Миколая, вони надсилають свої  листи, в яких розповідають про успіхи та проблеми. Зазвичай Миколай роздає подарунки, але буває і навпаки, що і йому дітвора надсилає різноманітні малюночки, фотографії, листівки, виготовлені власноручно. А ті дітки, які вже побували, пишуть, що хочуть ще у гості до нього.

Звертаючись до Миколая, дітки вірять і сподіваються на допомогу. В результаті листування зроблено безліч добрих справ. Дуже багато маленьких  хлопчиків і дівчаток змогли отримати від Миколая необхідні їм подарунки. В цьому велика подяка всім, хто небайдужий до дитячих проблем, їх маленьких бажань та мрій.

Бути помічником Миколая може кожен, хто має добре серце і бажання робити добро.

Відправте листа та отримайте відповідь Святого Миколая!

Share

1443 коментарі до запису “Написати Миколаю”

 1. Андрій сказав:

  Добрий день Святий Миколай ! Я АНДРІЙ ДРАГАН мені 9 років я вчуся у гімназії Києвська Русь ! Я вів себе в цьому році добре я дуже хочу шоб у сестри парня вилікувалася голова він розбив її коли гуляв на станції Лабітський коли гуляв з моєю сестрою! ДЯКУЮ !

 2. Андрій сказав:

  Я не сказав що я живу у Києві я живу на вулиці Бориса Гмирі 6 ПАРНЯ МОЄЇ СЕСТРИ ЗВУТЬ ВЛАД ВІН ЖИВЕ НА МАЯКОВСЬКОГО 53 ЩЕРАЗ ДЯКУЮ!!!

 3. Назарій сказав:

  Доброго дня!
  Мене звуть Назарієм. Мені лише 12 років. Я успішно навчаюся в Технічному ліцеї НТУУ «КПІ». Маю грамоти. Додатково я вивчаю англійську мову з репетитором. Навчатися і легко, і водночас складно. Люблю математику, англійську мову, хімію, інформатику та інші предмети. У мене найкраща вчителька, яка викладає українську мову.
  У вільний від навчання час допомагаю мамі, сестричці, бабусі та тітці. Виконую посильну для себе роботу: прибираю в кімнаті, поливаю квіти та дуже багато читаю. Люблю малювати. Вважаю, що моє основне завдання зараз це гарно вчитися.
  Скоро 19 грудня і я дуже хочу отримати від святого Миколая подарунок під подушку.
  Моє бажання одне: миру на землі….
  моя адреса: zzlada@mail.ru
  З повагою Назарій.

 4. ірина сказав:

  миколай 19 го грудня сьогодні мені проснилося я стала ранок побачила а шо таке о це святий миколай положив коло крісло мандарини колготи зубной пасти лакалут а влади шо подарив святий миколай колготи фарби шітки стакани різичку

 5. Владислав сказав:

  Дорогий Святий Миколай. про лего сити 6014

 6. Маша сказав:

  Дорогий Святий Миколай! Мене звати Марія. Мені 13 років. Я навчаюся в технічному ліцеї у місті Вінниця. Часто мені здається, що я вже занадто доросла, щоб вірити у Діда Мороза чи у Святого Миколая але все ж таки вірю і люблю їх. Зовсім скоро буде Новий 2017 рік і я хочу, аби Ти подарував моїй родині здоров’я, миру, злагоди і щастя. Мені не потрібні уречевлені подарунки, адже розумію, що є дітки, які заслуговують на них більше ніж я. Цього року моя поведінка була не найкращою, частенько я була не права, але зараз вибачаюсь у Тебе і прошу вибачення в усіх, кого можливо образила чи зробила не приємно. На останок хочу привітати Тебе і твоїх помічників з наступаючим Новим роком і побажати усім вам миру. Також було б здорово отримати від Тебе листівку, яка зробила б мене найщасливішою в усьому світі! Дякую за те, що ти є і охороняєш мене і мою родину.

 7. Надiя сказав:

  Дорогий Миколаю
  мене звуть Надiя я пышу iз Одеськоi обл. менi 10 рокiв.
  Хочу братика або сестричку.Я обiцяю що буду слухняною .
  Пишу зараз бо це моя мета.

 8. Артем сказав:

  Святий Миколай мені будь ласка міні фігурок чоловічків з ніндзяго це-кая,джея,лойда,коула,зейна,нія,але нія водний ніндзя, і ще щоб ніндзя були з волосям,і ще щоб ніндзя були із сезону там де моро,сенсея ву,сенсея гармадона, місако,моро,чена, клауза, ронана, усю команду надатхана, піксель,усіх майстрів стехій,козула, криптора,але у ніндзя щоб зброя була така, срібні мечі, технолеза,золоту зброю і мечі якими ніндзя билися з камями воїнами.

 9. Міланка сказав:

  Любий Миколай я тебе люблю і хочу бейбі Борис одежу для бейбі борм і каляску для бейбі борм якщо ти мені подаруєш то я буду дуже рада.??✋

 10. Даша сказав:

  Святий Миколаю пише тобі Даша. Допоможи моїй сестрі вона дуже сильно хоче айфон 7 подари їй його будь ласка

 11. Аліна кучміч сказав:

  Св’ятий Миколай
  Ядуже прошу щоб ви завітали
  До нашого будинку.
  І подарували мені Айфон4с
  Я буду молитися за вас!

 12. ірина сказав:

  Дорогий Миколаю!
  Виконай моє бажання.Мене не пускають в клуб,але я дуже хочу ходити.Мені 14 років.Зробіть так щоб мене пускали в клуб.

 13. Аліна кучміч сказав:

  Миколаю я хочу щоб ви мені подарували айфон6 тобі написала Аліна

 14. Яна кучміч сказав:

  Дорогий Миколай для вас пише Янка я хочу щоб ви мені подарували шарик на якому можна літати в небо

 15. Анюта сказав:

  Святий Миколаю я дуже хочу,щоб ти мені подарував ролики і новий горний велосипед,іще моя мама дуже хоче,щоб ти нам подарував новий красивий будинок,якщо ти мені це все подаруєш то я за тебе буду молитися цілий рік

  ЖДУ МОЇ ПОДАРУНКИ

 16. карына сказав:

  Це пише Карына. Дорогий Миколяю я була слухняною милосердною щирою то будь ласка принеси мены на Миколая спортивний велосипед ще принеси лизуна ще шось принеси

  Ще

 17. карына павлюченко сказав:

  Привыт Миколаю принеси мены велосипед ти знаэш омунапевно який я хочу тоун та лизуна ще принеси мены на пульты машинку ще принеси бутут горку канфет багато я чекаю выдповыды

 18. карына павлюченко сказав:

  Привыт мене звати Карина я мешкаю в селы кунывка я хочу шоб ви приныс мены велосипед спортивнийтаще лизуна. Грощы 300

 19. Антоніна сказав:

  Добрий день я дуже хочу самокат!!! Чикаю відповіді

 20. настя сказав:

  добрий вечер Миколаю!! Мене звати Настя мени 9 рокив. Я хочу щоб ви мени подарували 19 Грудня накладни ресници помаду ручки 5 шт резинки резинки для сплитання и крейду.

 21. Юля сказав:

  Добрий день Миколаю!Ядуже тебе любою,миз моїми браттиками Владіком і Михайликом мріємо до тебе завітати!Янавчаюся в Товстенській школі 1-3ступенілв смт Товсте.Мою класну керівничку звати Галина Антонівна.
  Я надіюся що ми разом із класом поїдемо до тебе в гості. Але перед тим ми поїдемо з нашим дідусем і родиною.Попрошутебе молитися не лише за моє здоров’я а всіх людей!
  Дуже тобі дякую за все!
  Допобаченя!

 22. Анастасія сказав:

  Дорогий Святий Миколай!
  Мене звати Анастасія. Мені 12 років. Я дуже люблю декорувати різні речі, але найбільша моя мрія телефо. Якщо можна iPhone 7 Plus або Samsung Galaxy J7. Буду вдячна.

Написати коментар