Написати Миколаю

На території Національного природного парку “Гуцульщина” з 2003 року реалізується проект “Туристично-мистецький комплекс “Маєток Святого Миколая”. З цього ж року працює Пошта Чудотворця. Щороку на її адресу надходять тисячі листів від дітей з усіх куточків України, а також й інших країн.

Спілкуючись зі своїм улюбленцем малеча, а то і дорослі, розповідають про себе, свою сім’ю, поведінку, добрі справи. Хтось пише, що намагався бути слухняним, допомагав батькам та дорослим, а хтось зізнається, що інколи пустував. Проте навіть пустуни мріють отримати від Святого Миколая подаруночок, а не різочки та обіцяють виправитися.

На кожен лист Миколай, разом із своїми помічниками, обов’язково відповідає, не залишає поза увагою жоден із них.

Напередодні величного свята 19 грудня, Дня Святого Миколая, зазвичай дітки просять у Миколая подарунки і бажання їх різняться. Одні хочуть щось із техніки — комп’ютери, ноутбуки, телефони; інші дітки просять канцелярські товари – альбоми, олівці, ручки, розмальовки, а найменші — різноманітні іграшки.

Дуже приємним є те, що діти з року в рік звертаються до Святого Миколая, вони надсилають свої  листи, в яких розповідають про успіхи та проблеми. Зазвичай Миколай роздає подарунки, але буває і навпаки, що і йому дітвора надсилає різноманітні малюночки, фотографії, листівки, виготовлені власноручно. А ті дітки, які вже побували, пишуть, що хочуть ще у гості до нього.

Звертаючись до Миколая, дітки вірять і сподіваються на допомогу. В результаті листування зроблено безліч добрих справ. Дуже багато маленьких  хлопчиків і дівчаток змогли отримати від Миколая необхідні їм подарунки. В цьому велика подяка всім, хто небайдужий до дитячих проблем, їх маленьких бажань та мрій.

Бути помічником Миколая може кожен, хто має добре серце і бажання робити добро.

Відправте листа та отримайте відповідь Святого Миколая!

Share

1529 коментарів до запису “Написати Миколаю”

 1. Лилия сказав:

  Добрый день, Святой Николай!
  Я люблю лошадей, кошечек и собачек – поэтому хочу чтоб ты мне принес игрушку одного из моих любимцев. Всех не прошу у тебя, так как ты приносишь подарки многим детям.
  Тебе желаю здоровья и долгой жизни, чтоб смог нас всех порадовать подарками.
  Лилия

 2. Анонім сказав:

  Привіт святиймиколай я тебе благаю зроби так щоб мій брат навчився говорити

 3. Сергій сказав:

  дорогий святий миколай я дуже хочу айфон7+ і пеес4 про з гта5 я дуже хочу щоб ти мені подарив це мені 12 років я дуже на тебе надіюся.Допобачення
  З наступаючими святами

 4. Марія сказав:

  Доброго дня, святий Миколаю-чудотворце!
  Пишу тобі з вірою в диво. Проси,отче, господа нашого за здоров’я для усіх хворих. Даруй їм на свята зцілення та довгих років життя.

 5. Настя 6 лет сказав:

  Здравствуй дорогой Святой Николай! Пишет тебе Настя мне 6 лет! Я весь год вела себя очень хорошо помогала бабушке и слушала её, я живу с бабушкой так как мама моя пьёт и наверное меня не любит,я бы хотела у тебя попросить,что бы мама не пила больше а ещё очень хочу компьютер потому что у всех есть а у меня нет потому что у бабушки нет денег на него.Спасибо тебе большое! Я тебя очень-очень люблю! Хочу пожелать всем счастья мирного неба над головой и всем всем здоровья. Всем хороших праздников! С любовью Настя!

 6. Вадім сказав:

  Миколай ви дуже класний я радий що знаю вас я мічтаю дуже за айфон 6s я знаю що ви допомагаєте всім

 7. Віталіна сказав:

  Доброй день, Святий Миколай!Мене зовуть Віталіна.
  Мені 9 років і 3 місяці. Я люблю сюрпризи!
  Буду рада отримати подарунок.
  Бажаю здоровя. І мир.

 8. Радчук Ангеліна сказав:

  ЛИСТ СВЯТОМУ МИКОЛАЮ!!!!!!!!!!!
  Святий Отче Миколаю!!!!!!!!!!!!
  Я до тебе ручки підношу здоровя в тебе прошу
  Для мами для тата для всієї родини послухай
  Отче малої дитини.
  Мене звати Ангеліна мені 11 років!!!!!
  Я була чемною слухняною допомагала мамі,
  я хочу щоб ти мені приніс гіроборда
  і СМАРТ ЧАСИ SAMSUNG
  Нажмете цей адрес і там буде малюнок яким має бути гіроборд https://e-ctr.com.ua/image/cache/data/new/e-ctr.com.ua-girobord-hdh10-0-grafiti-2-680×680.jpg

  а це силка смарт часів так само нажмете на силку і там появиця малюнок https://s.appleinsider.ru/2016/03/apple-watch-wallpapers-1.jpg

Написати коментар